Karaoke in English

• 2023-05-26 12:57:43
  • Szkoła podstawowa, Konkursy

W dniu 12.05.23 r. odbyła się kolejna edycja anglojęzycznego konkursu Karaoke in English. W konkursie brali udział uczniowie klas V-VII.

Karaoke in English

Wybrane utwory nie należały do najłatwiejszych, lecz mimo to nasi artyści poradzili sobie bardzo dobrze.
Komisja konkursowa miała duże trudności z wyłonieniem laureatów, jednakże po bardzo burzliwej naradzie, jury wybrało następujących zwycięzców:
I Marta Gołębiowska Arcade-Duncan Laurence
II Karolina Augustynowicz Flowers-Miley Cyrus
III Roksana Nowak One way-One directions

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i gratulujemy zwycięzcom!
Zapraszamy ponownie już za rok !